| ItsMeMario a întrebat:

Salut, caut romani cu care sa joc LoL si sa vorbim pe skype. Daca aveti putina experienta si mai mult de 13-14 ani puteti juca cu mine, eu am 15. Lasati id-urile de skype mai jos.

1 răspuns:
| HamsterPufos a răspuns:

Eu am 11 ani, dar nu fac flame. Poti sa te convingi jucandu-te cu mine un meci.Am ceva experienta, am vreo 600 de ranked-uri jucate si sunt Silver 5 datorita mie si nu a echipa sau a polonezilor cum fac majoritatatea prostilor.
Id skype : patru. daniel6