| Hydroz a întrebat:

Salut, caut si eu un joc in care sa fiu un "personaj" cu arc. Dar nu imi spuneti de World of Warcraft, Lord of the rings, etc. Vreau un single player daca se poate. Mersi frumos ( funda )

Răspuns Câştigător
| EuPentruToti a răspuns:

A zis ca vrea un Single Player nu unu Multiplayer...
Eu stiu pe astea :
-The Thief
-Elder Scrolls
-Gothic 3
-Neverwinter Nights 2
-Dark Messiah
-Divinity 2: The Dragon Knight Saga
-Archery: Mount and Blade
Bafta!

2 răspunsuri:
| pirlea a răspuns:

4 story

| BloodRaven a răspuns:

Da este un joc in care iti poti crea un player arc. Sa stii ca si eu sunt pasionat de aceste caracter si imi dezvaluie curiozitate.Metin2 se numeste. Site-ul oficial www.metin2.ro si poti incerca pe youtube metin2ro ninja archer pvp - sa vezi cum se mananca acest joc si acest caracter! Bafta la joc! spor la lvl