| DjsTEpp a întrebat:

Salut, caut si eu un om care le are cu Counter-strike si vrea sa aiba greija de un server de BB, eu il platesc dar nu prea am timp si caut pe cineva sa ma ajute! Cine doreste sa deaa add sa vb. Y! M bogdy.bogdy84

2 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Ti tu serverul si cauti un admin care sa mentina "ordinea si disciplina"? Sau ai nevoie de cineva care sa iti si tina serverul?

| DjsTEpp explică:

AM ZIS CLAR CA platesv sv, adica ii hostat, doar ca nu am timp sa ma ocup de el.