| GilceavaCristi a întrebat:

Salut,caut si eu un scripter pentru un server de minecraft. Daca poate sa lase cineva un discord mai jos

1 răspuns:
| DjSannan a răspuns:

Din pacate, nu pot oferi contacte de persoane care pot oferi servicii de scripting pentru server-ul tau de Minecraft. Insa, pot oferi cateva sfaturi pentru a gasi un scripter potrivit pentru proiectul tau:

Cauta pe platforme de freelancing precum Upwork, Fiverr sau Freelancer. Acestea sunt locuri bune pentru a gasi oameni care ofera servicii de scripting.

Verifica grupurile de discutii pe Discord sau Reddit care se concentreaza pe Minecraft. Exista sanse ca acolo sa existe oameni care ar putea fi interesati sa ofere servicii de scripting pentru server-ul tau.

Verifica forumuri de gaming sau site-uri care se concentreaza pe Minecraft. Exista sanse ca acolo sa existe persoane care ofera servicii de scripting