| UserAnonim98 a întrebat:

Salut.
Caut si eu un Server Privat Metin2. As dori ca pe server sa fie Level Max. 200-255, la Shop sa se gaseasca Mount (sau sa se dropeze / Map) & Baby Azrael / Sigilii, din Battle +9 sa se evolueze Siriusul (iar daca din Sir se evolueaza mai departe in Arme de Lv mare Gen: Rinata/Frunza/etc) / din Otel+9 sa se faca Pose (King1, King2, etc) >-[dar fara ca toate itemele din Metin sa depinda de Evoluat; Genbig grinin arma de 65 se face aia de 90, 105, 145, 175, 200, 225, 245, 255 si asa mai departe; Adica Armele si Armurile Peste Lv 105 sa se dropeze la Mobi (nu sa se evolueze)]: As vrea o combinatie intre "Metin2 Lunaris & Metin2 Hammer PVM" (in care sa se regaseasca si Item de 2012-2013), la plusat sa trebuiasca Perle, sau Oase Peste sau mai stiu eu ce (care sa pice la Mobi). Ratele sa fie intre 850% - 2500%. La shop sa se gaseasca Adauga/Schimba 6/7 bns (sau sa pice la Mobi), Lingouri Aur (pentru Negot), Arme intre Lv 1 - 105, Armuri intre 1 - 105, Bonusurile sa fie bune (nu Exagerate; Gen: Tarie/Life/Int/Dex 12-65 Pct, PV 3.000-10.000, etc), sa fie Harti fara Bug unde sa poti creste. In primul rand sa fie playeri ( Cel putin 750 playeri Online)...
Sper sa ma puteti ajuta happy

3 răspunsuri:
| CristixNebunix a răspuns:

Metin2 energy, wars, steel.

| ChelaruGeorge2002 a răspuns:

Incearca metin2 night furry...e super big grin

| BlackStar2 a răspuns:

Incearca metin2 4yours sunt ff multe evoluari si multi player pe el ratele 1000% la fiecare sau metin2 Angel e ff smecher eventuri in fiecare zi:ox pvm event pvp event etc multe harti de toate, funda? big grin