| anonim_4396 a întrebat:

Salut, caut un joc unde ca personaj principal erai un porc-mistret-om sau ceva de genul si trebuia sa salvezi fete si ca sa le salvezi trebuia sa te bati cu alti porci oameni mistreti, aveai arme si era o misiune unde trebuia sa distrugi un elicopter tu fiind pe un bloc si elicopterul tot se invartea prin jurul tau tragand si parca coborau si oameni-porci-mistreti din el, jocul era 2d-3d adica vedeai ca la mortal kombat 4 sau ca la mario. Cunoaste careva jocul? va rog sa-mi spuneti, multumesc!

1 răspuns:
| BBJHHRUGs a răspuns:

Duke Nukem Manhattan Project

Ca personaj principal erai human (om) nu porc mistret adica Duke, blondul ala facut cu ochelari de soare si trabuc in gura, iar porcii mistreti mutanti erau inamici tai care tineau fetele captive si tu trebuia sa le eliberezi.

Funda? Mersi anticipat!