| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Ce bonusuri trebuie pentru un mental perfect? si tactica conteaza foarte mult dar ma intereseaza bonusurile in primul rand
spuneti-mi va rog pentru fiecare iteme 4/5 bonusuri de la cel mai important pana la ultimu in ordine

Răspuns Câştigător
| Ottakringer a răspuns:

Mental - Ai nevoie de patrundere.
Mai ales la atac spirit.
Pe party sau batalie = 10hh 10 patrundere 12 tarie
Coif 10hh 8 otrava 15 sageti 15 magie
Colier - 2k pv 15 sabie 15 maini ( acum daca nu vrei set universal happy )
P.S: Colier de lvl 54!
Bratara de lvl 54 2k pv 15 magie 10hh si daca pica 10 critica deja e epica laughing
Papuci = Qilini sau phoenix = 2k pv 15 sabie 15 maini ( daca nu vrei set universal x4 15 2k pv. dar iti recomand sa folosesti cizme pentru set universal )