| Kardolei a întrebat:

Ce consola sa aleg intre PS4 si XBOX ONE SLIM? O sa ma joc pe ea FIFA si GTA 5, alte jocuri nu prea ma intereseaza. Pe care sa o aleg si cateva argumente daca se poate.

Multumesc anticipat!

Dau funda la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Mariushgv a răspuns:

PS 4 e mult mai bun ai mai multe jocuri pe ambele te poti juca GTA V plus ca poti sa si filmezi o si ca sa joci jocuri online pe ambele console iti trebuie abonament numit PS PLUS il cumperi introduci codul si merge pe cate luni ai ales exista la 3 luni o luna sau 12 luni sper ca te-am ajutat FUNDA

| Ene_Robert_Marian_1997 a răspuns:

Ba eu as zice sa te decizi tu ca aici e o chestie, amandoua sunt bune dar fieacare are jocurile ei.

| Marioion a răspuns:

PS 4