| bubbus a întrebat:

Salut`!Ce jocuri credeti ca imi merg pe procesor AMD sempron de 1,.8 GHZ 3000+, placa video 512 si 1,5 gb ram?Funda la cel ce imi zice cat mai >multe.big grin

Răspuns Câştigător
| adi11 a răspuns:

Prototype
X men origin wolverine
Nfs the run
Crisys 2
Shaun White Skateboarding
Fifa 12
Pes 12
Gta sanandreas
Samp
Half-Life 2
Deus Ex: Human Revolution
BioShock: Infinite
Battlefield 3
Diablo III
StarCraft 2: Heart of the Swarm
Modern Warfare 3
Saints Row 3
Counter-Strike Global Offensive
StarCraft 2 Heart of the Swarm
Grand Theft Auto 4
Syndicate
Max Payne 3
Mass Effect 3
Diablo 3
World of WarCraft Mists of Pandaria
Bioshock Infinite
mafia 2
german truck simulator
trucks and traile

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Modern Warfare 3 sau Battlefield 3 nu vei putea rula la un framerate decent, vor sacada destul de rau. Cauta si tu la System Requirements, vezi cat cere fiecare joc. E un sistem relativ slabuc in ziua de azi, mai ales pentru jocurile mai noi, din 2010/2011, ca MW3, Bioshock 2. BF3 etc, pentru jocuri mai noi vei avea nevoie de un sys de doua ori mai performant sa le rulezi la un framerate ok

| johnyB a răspuns:

Nu stiu de unde ati scos jocurile alea pentru o rasnita de sempron.