| apocalipso1994 a întrebat:

Ce jocuri gen "shooter, actiune" pot juca? precizand faptul ca am urmatorul "sistem" : Celeron(R) CPU 2.00 ghz, / Memory 1152 Mb Ram / Video NVIDIA GeForce FX 5500 - 256 mb. Multumesc frumos...astept raspunsurile voastre.

2 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

Incearca call of duty 4, call of duty 3, mass efect 1 si gta pana la 4 iti merg toate

| sssSnake a răspuns:

Incearca Mass Effect 1. Sincer altele nu prea stiu, si Mass Effect 3 cred ca nu iti merge, avand cerintele de sistem:
http://www.gamesfront.net/mass-effect-3-footage-gameplay