| TweeKTM a întrebat:

Salut
Am urmatorul sistem la pc
Windows 7 home premium 32-bit
Intel(R) Celeron(R) CPU 550 @ 2. 60GHZ(2 CPU) ~2. 6GHZ
MeMory: 2048MB Ram
DirectX 11
Intel(R) HD GRAPHICS FAMILY
Aprox Total Memory 775

Ce jocuri pot juca pe acest pc (Prefer jocuri shooter, nu imi plac Racing)

Astept raspuns repede.

Răspuns Câştigător
| Ssssmokin a răspuns:

laughing) Ai pc-ul ca al meu putin mai puternic la procesor. Poti juca CS:GO dar pe low,gta iv, gta sa, nfs undercover, world, underground 2... , Euro truck 1 si 2, Mirror's edge, Call of duty modern warfare 2 (sau care a fost primul), Total war medieval II, stronghold crusader, II, III, Battlefield 2, 1945.
Cam atatea mai sunt si altele dar nu imi vin in mintehappy. Vezi ca jocurile mai noi nu o sa iti mearga prea bine doar intre low-medium.

| TweeKTM explică (pentru Ssssmokin):

Frumoase jocuri, meriti funda dar oricum vream sa te intreb ceva:
Merge GTA 4 pe acest sistem?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Mario. Sau shootere adevarate de prin 2005...

| Ssssmokin a răspuns:

Gta iv o sa iti mearga dar pe low-medium, insa bf 3 nu o sa iti mearga deloc, adica foarte sacadat pe toate setarile low ( am incercat eu) mass effect nu stiu, nu am incercat.

| coltionut a răspuns:

Iti recomant urmatoarele:
Call of duty: Modern Warfare 2
CS:GO
Skill:special force 2
battlefield 3
mass effect 2

| TweeKTM explică (pentru coltionut):

Merge battlefield 3 si mass effect 2 pe pc meu
Am vrut sa le descarc dar credeam ca nu merglaughing