| ParaZiτuL a întrebat:

Salut, ce jocuri imi merg pe : windows 7 3g ram, procesor Intel celerom 1. 6ghz, placa video nVIDIA 9400gt 215mb 128bit? si ce sa schimb la el?

Răspuns Câştigător
| Λησηумσцѕ a răspuns:

Uite aici:
1. Test Drive Unlimited 1
2. Test Drive Unlimited 2
3. Nfs Carbon
4. Counter strike
5. Snow cross
6. NFS hot pursit
7. Nfs shift
8. 4x4 hummer
9. Nascar race
10. Fifa (care vrei)
11.Call of duty 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
12.TDU2
13.StarWars The Force Unlashed
14. Pince Of Percia the two thrones
15.Tony Hawk ProSkate 4
16. Bus driver
16.Deer hunter
17.Euro truck simulator
18.Metin (care vrei)
19.GTA (care vrei)
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

2 răspunsuri:
| IronGripWarlord a răspuns:

Ai putea schimba placa si procesorul. Spune-mi in comentariu ce buget ai si te pot sfatuii.Deocamdata iti merg jocuri din astea mai vechi. Half-Life 2, Counter-Strike Source, Mafia, GTA Vice City sau San Andreas sau GTA 3, Far Cry 1 (nu stiu daca iti merge 2, poate merge),Dead Space, Minecraft, Killing Floor, Nation Red, Need For Speed Underground 2, Spider-Man Friend Or Foe, Spider-Man Web of shadows, Call of Duty 2, PES 6, 7, 8 poate; Freedom Fighters, Bad Boys 2; El Matador; Return to castle Wolfenstein; Splinter Cell Pandora Tommorow; daca tu crezi ca iti merg jocuri mai mari da-mi un comentariu dar eu nu cred

| KodrutZ a răspuns:

Schimba tot.