| RaduCiprian a întrebat:

Salut, ce jocuri mi-ai merge pe laptopul meu?
Specificatii:
Acer Aspire ES1-512
Procesor: Intel(R) Celeron(R) CPU N2940 @ 1. 83GHz 1.83GHz
Memorie Instalata (RAM): 4, 00 GB (3.88 GB utilizabile)
Total memorie grafica disponibila 1792 MB
Stiu ca e praf, dar il folosesc pentru seriale si as vrea sa ma mai joc niste joculete.
PS: Hai cu Mario!

Răspuns Câştigător
| kavasaki99 a răspuns:

Cs go

1 răspuns:
| devBee a răspuns:

Eu as zice sa incerci jocul "osu!". Merge pe toate PC-urile cu placa video (deci pe toate pentru ca toate au placa video). In joc, trebuie sa urmaresti ritmul muzicii cu mouse-ul. Adica apare mai multe chestii pe care trebuie sa le apesi in ritmul muzicii. Daca te prinde jocul e chiar frumos. Apropo, daca ajungi sa il joci si vrei sa ai mai multe melodii in joc le descarci de pe site-ul lor, dar trebuie sa fie cunoscute melodiile pentru ca cele necunoscute probabil nu au mapa facuta (hartile sunt facute manual, de playeri). Inca ceva, jocul e in mare parte bazat pe anime-uri. Adica o sa gasesti multe melodii din anime-uri. Daca te pasioneaza e bine, daca nu nu-i problema. Eu nu ma uit la anime-uri si tot imi place jocul happy.
Sper ca te-am ajutat.