| AssassinX a întrebat:

Am un laptop Acer Aspire E 11 E3-111-C58B cu procesor Intel Celeron Processor N2830 si nu ii gasesc driver-ul pentru grafica am intrat pe site-ul Intel si Acer dar nu imi gaseste nimic.

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Intrii aici http://www.acer.ro/ac/ro/RO/content/drivers/5329;-; Aspire%20E3-111 si selectezi windows 8.1 64bit.
Apoi descarci ce scrie in dreptul la "Chipset".
Succes.

5 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Depinde ce windows ai. Isi poate fac singur update. Depinde ce placa grafica ai. De obicei driverul pentru plata video se ia de pe site-ul producatorului placii. Daca e integrata cauti driverele dupa modelul de laptop.

| DomnulFantastic a răspuns:

Control panel->System and Security->Windows Update
Succes!

| d0pex a răspuns:

Ce placa video este? Poti sa intri pe site-ul de la compania care a facut placa video si gasesti acolo driverele

| AssassinX explică:

Am windows 7 ultimate si placa video Intel Hd graphics