| Borty18 a întrebat:

Vreau jocuri online tip cs, tf2, etc.dar nu vreau cs 1.6 si mai stiu eu ce. Vreau jocuri cu impuscaturi, nu conteaza de care si sa mearga pe.Procesor Intel(R) Celeron(R) CPU N2940 @ 1. 83GHz, RAM 2. 00GB(1, 88 utilizabile)Sistem de operare pe 64 de biti, procesor de tip x64
sper sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Laptopul este foarte slab. Abia funcționează Team Fortress 2 și CS:Source cu totul în minim și cea mai mică rezoluție.
Nu vei găsi ceva online pentru laptop.
Dacă sunt bune și cele single player, poți încerca:
- Medal Of Honor
- Call of Duty 1 și 2 (totul în minim pentru 2)
- Return To Castle Wolfenstein
- Painkiller
- Quake 1, 2 și 3:Arena
- Rogue Trooper (totul în minim)
- Deus Ex
- Max Payne 1 și 2

2 răspunsuri:
| Darky000 a răspuns:

Https://www.game-debate.com/....../index.php
Baga specificatile, si alege jocu, sa vezi daca iti merge

| Borty18 explică:

De fapt sa stii ca cs imi merge ok si la fel si team fortress, dar deja m-am plictisit de ele si vreau ceva nou, dar totusi iti multumesc pentru sugestii