| Css172 a întrebat:

Salut ce jocuri Shooter stiti in afara de:Call of Duty, battlefield, counter strike si crossfire

Răspuns Câştigător
| R2u1s71520 a răspuns:

Crysis 1,2 incearca 2 e nou aparut in 2011 si e misto rau de tot! FUNDA?

2 răspunsuri:
| GabyTzUboSSu a răspuns (pentru R2u1s71520):

Am eu alte idei mai tari incearca asa:BulletStorm; Serious Sam 2HD sau 3; Sniper Ghost Warriror si cam atat si daca o sa joci vreodata serious sam iti dau niste coduri si merg garantat le-am testat eu FUNDA?

| radusti333 a răspuns:

Medal oh honor alied assault! Daca vrei incearca si versiunile mai noi ale jocului da mie asta mi-a placut