| VideoGame a întrebat:

As dori si eu niste jocuri shooter care sa nu necesite o performanta prea mare a calculatorului(in afara de counter strike sau call of duty)

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Fav mele mai vechi, pe PC:
Medal of Honor Allied Assault, Quake 2, Quake 3, Unreal 1, Delta Force 2, Blood 2, Alien vs Predator 2, Half Life 1 ( HL Opposing Force, HL Blue shift, etc)

Unreal Tournament (aka UT99, sau UT99 GOTY) sa'l cauti daca vrei sa joci multiplayer

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Poti downloada mai multe shootere de pe:

http://www.gameswin.biz/gameen.php?categoria=action&order=15

cauta jocuri din 2000-2004. Am vazut Unreal Tournament, Max Payne, e foarte ok site-ul

| AnaCristinaN a răspuns:

De exemplu poti sa intri pe google si cauti jocuri friv si iti alegi tu un joc sau daca vrei cu prietenii online de exemplu club penguin,webkinz, metin2, moshi monsters etc. Sper ca te-am ajutathappy