| Georgiana582 a întrebat:

Salut.Ce jocuri stiti care se joaca in 2 sau in mai multi, split screen etc.

6 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

Pe console hd -Call of duty mw3
Gran turismo
Fifa
Killzone
Resistance
Mortak kombat 9

Pe pc - Mortal kombat 4

| xDr0gs a răspuns:

Call of Duti MW 3 e foarte fain de jucat in 2big grin! Incearca

| FlorinDGF a răspuns:

Mario 3D =]]]

| usernameSg0 a răspuns:

Atomic Bomberman
Motorstorm Apocalypse
Cam atat stiu, dar poti descarca un joc horror cu actiune mai putina ca sa nu se plictiseasca unul din cei 2--Amnesia The Dark Descent.Chiar daca joaca acest horror doar unul din cei doi tot nu se vor plictisi, credbig grin.Sau puteti juca un joc first person--Call of Duty, unul la tastatura iar celalalt la mouse.Bafta! Funda?

| cristy985 a răspuns:

Orice joc multiplayer

| yooo11 a răspuns:

Incearca neoragex
Il am si e misto
Funda?