| Thokazen a întrebat:

Salut happy.
Ce jocuri va jucati cand sunteti plictisiti?
Cel ce zice cele mai multe jocuri ( sau frumoase ) primeste :
FUNDITAAAAA.

5 răspunsuri:
| SugarLips a răspuns:

Buna! ce zici de: 4story, metin2 ro/tim, perfectworld, ourworld, pandanda, sims 3, world of the warcraft, club penguin, fantage, minecraft, plants vs zombies, microvolts, AVATAR, metin2 united, eh si ar mai fi cateva dar astea imi plac mie. Bafta la joaca! Pa-pa!

| cosmin16seagta a răspuns:

Salut! Cand ma plictisesc ma joc: Sims1; NascarDX7; Gta Vice City Deluxe; 007nightfire (agentul Bond) sau Neghiobours from Hell1. Daca iti place vreunul da-mi un mesaj pe profilul meu si iti dau linkurile de unde poti sa le descarci fara virusi.

| Riflex a răspuns:

Counter-Strike,Left 4 Dead 1 si 2; Cold Fear; Call of Dutty (TOATE PARTILE!); Area 51; DOOM; Spore; Assasin's Creed (TOATE PARTILE); Minecraft; Need for Speedr (TOATE PARTILE); Turok; Jurassic Park; Avatar; Oddworld Abe (TOATE PARTILE!)...si multe altele...

| Stoicescu_Robert_1997 a răspuns:

Sall eu zic micro volts sau brawl busters si daca nu-ti plac cauta pe aeria games si sigur gasesti unu care sa-ti placa.