| MariusXXEL a întrebat:

Salut.Cei care stiti jocul League of legends sa imi raspudna la intrebarea urmatoare:
De cand a facut noul patch/ubdate pe mapa de 3x3 mi se misca super slab am facut tot posibilul ca sa nu mai am lag inainte aveam fps intre 30 si 40 acum am intre 5 si 10...am incercat de toate am dat ubdate la placa video am dat toate setarile la low de ce imi merge asa greu?sad
My pctonguerocssor Dual core Athlon x2 2,4ghz 4 gb ram placa video ati radeon 3100 grapichs windows 7 32 bit

1 răspuns:
| leagueoflegends a răspuns:

Da ai dreptate. Am un calculator cu procesor de 2.2 ghz. Inainte aveam 35 fps in 3 vs 3 iar acum imi incepe in minutul 1 si jumat si am pana in minutul 3, 5 fps. Iar dupa mi se face 20 fps. Iar in 5 vs 5 aveam 25 fps si imi incepea in minutul 1 iar acum am 32 fps si imi incepe in secunda 10