| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Cei ce va pricepeti la samp, mai exact la script-uri. În orice regulament al serverelor este scris la un moment dat ca este interzisă modificarea log-urilor din windows/joc. Ce sunt acele log-uri? Si cum se modifică?

3 răspunsuri:
| MadalinG99 a răspuns:

Salut! Am fost admin/helper pe B-zone RPG 1, in urma cu ceva vreme si iti vor vorbi din cunostinta. Log-urile sunt intrarile pe server din ce imi aduc eu aminte, nu ai habar cum se modifica.

| Crsiti92134 a răspuns:

Log-urile adica tot ce ai vorbit/aparut pe chat. Poti vedea log-urile in Documents>>Gta San Andreas User Files>>SA:MP>>Log sau Chat

| Spanzurel a răspuns:

In primul rand acele loguri nu pot fii modificate si se refera la chat log adica chatul ramane la tine in pc pana dai /q asta poate fi folosi pentru falsificare dovezi si altele dar nu merge schimbat