| andrey007st a întrebat:

Cine imi poate spune si mie ce arma e mai buna pentru sura bm in pvp(dinte.lama.triton). La lama si triton cu dublu semiom. Pe server acesta nu este sfanta...(adica costa md). Din punctul meu de vedere cea mai buna e lama...dar am vz unii care dau bine si cu dintele.

2 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Normal lama cu 2semi, dar depinde de la server la server. Cea cu atac magic mai mare e mai buna pentru bm, daca vrei pentru am e mai bun tritonu.

| christishor a răspuns:

Salut deci pentru un sura am cea mai buna arma si mai folositoare este siriusul
pentru sura bm cea mai buna arma este dintele care se evolueaza in sfanta deoarece sura se bazeaza mult pe inteligenta are nevoie de atac magic iar dintele(sfanta) ofera acestt atac magic foarte mare iar in cazul la sura am are nevoie mai mult de daune pe hit are nevoie si de int pentru acel tais teama si protectie iar siriusul ii ofera un atac foarte mare