| Armaghedon7 a întrebat:

Cine joaca Call Of Duty Modern Warfare 2 Multiplayer? Versiunea alteriwent.
Am si eu o problema:am urmarit toti pasii si setez nick-ul apoi cand vreau sa intru pe servar nu intra nici din alteriwent launcher nici din iw4mpstraight face.
Vreau sa zic ca am servarul acela :server.alteriw.net
Inainte imi mergea...nu i-am facut nimic stiti ce s-a intamplat?
Inainte imi pornea acea consola acum nu imi mai porneste doar se vede putin (minim 2 secunde)apoi dispare!
Ma puteti ajuta? Dau funda...multe funda xD

1 răspuns:
| Berbecu a răspuns:

Am avut aceiasi problema, mi-am bagat windows 7 si apoi a mers