| ValiTigru a întrebat:

Cine joaca metin unde as putea farma la lvl 58 cu war pe corp cu itemele : fms+9 pc 12 rib +9 pm 17 20 diavol etc. armura de 26 +9 1.5kpv prot +3 ciob scut de 21 +8 imun 10 vampiri colier full bns 1k pv papuci de 29+7 cu 1kpv bratara de argint +9 full koif de lvl 21 +9 full bonus 20 vampiri abanosi +9. M5 aura M5 iures si M2 vartej si cu samanca de lvl 43 Cu M6 Binecuv M3 Forta si 7 pct reflexie 90 int. Deci cine stie unde as putea farma? dau funda la cel mai bun loc de farm

3 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

V2-V3 sau padurea rosie

| BunnyRabbit a răspuns:

V2

| ValiTigru explică:

Nu intelegeti intrebarea eu vreau un loc unde sa bat metine, sau sa pice iteme sa fac bani nu sa cresc.