| Marinngg a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta am o problema cu FIFA 08 intru in el si imi apare negru si tot asa sta imi apare pe monitor negru cand intru in el... ce trebuie sa fac sau nu stiu cine ma poate ajuta ii dau fundita si daca merge ce imi zice

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa stergi monitorul de praf laughing (descrierea ta este mult prea vaga pentru ca cineva sa isi dea seama desore ce este vorba, daca te ajuta am sa exemplific intr-un mod mai cunoscut, mergi la mecanic si ii zici ca nu iti merge masina, s-a oprit brusc, si il intrebi ce ai putea face...)