| ChicaBoom a întrebat:

cine ma poate ajuta cu niste sv de metin(private)

3 răspunsuri:
| XxXMetin2GxMestarXxX a răspuns:

Sall Pai uite suprem metin2 gm mode poti sa folosesti coduri hammer pvp pvm.pvp tot ce ai nev lv 254 din prima dar are lag mareee si pvm s-a stricat multt sabie+0 sa inceput lv 1laughing) te chinui sa faci 95 in 2 lunihappy
DEci Suprem Hammar PVP PVm Metin2 GodOfWar light, etc dai la top 100 si aflii funda? pls

| JhonnyDepp a răspuns:

Eu am un cont de 75 pe GX : utilizator : sorlord (sau sorlord10 nu mai stiu) parola: joscuandrei.are otzel +6 otravita +6...si altele...nda?

| Scela a răspuns:

Eu joc Metin2Tim(e in romana) si Metin2Epical (engleza)happy mi se par destul de bunicele big grin