| BlackManJe a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un svr de counter strike 1.6? Mi-am luat de pe net, counter strike 1.6 server creator, il instalez intr-un folder, dar nu se descarca toate resursele..Nu sunt de ala care habar n'are ce e cs. Am hostul cumparat, am mai avut server creator asta, si se descarca toate resursele. M-ar interesa sa fie un svr de la 0, fara pluginuri, sunete, etc. Daca puteti sa-l instalati la voi, si sa mi-l trimiteti ar fi ok, va rog mult! Multumesc! happy

2 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Nu poti gasi, cumpara-l.

| uninvited66 a răspuns:

Gica un server de 1.6 in primul rand il ti pe un server linux. etc etc. daca vrei ceva usor ia hldsupdate dupa steam si gata... descarci amxmodx il instalezi in cs, esti admin, si gata. Felicitari