| raresgicu a întrebat:

Salut.Cine nu mai joaca cs si are un steam si nu mai are ce sa faca cu el va rog frumos daca mi-l puteti da mie deoarece vreau sa am si eu steam si imi doresc foarte mult. Dau funda+vot. Daca vreti sa ma ajutati lasati id de mess sau skype la privat

2 răspunsuri:
| Adryan657 a răspuns:

Te pot ajuta
este o mica smecherie si la mine a mers!

| Alexandrumar1 a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti un steam free, unul costa 10 euro prin sms la Orange sau cosmote...dar poti sa gasesti alti baieti care vadn steamuri cu vreo 5-7 -10 euro dar contin multe jocuri pe langa cs