| MaximSpeed a întrebat:

SALUT cine stie ce are de nu-mi mai merge minecraft in pc inainte mergea dar cand am vrut sa-l instalez azinu mai mergea deci il descarc il instalez dar cand vreau sa intru in el nu merge ar trebui sa mearga pentru nca versiunea asta am mai avut-o dar acum nu mai merge

1 răspuns:
| MuncitorU a răspuns:

Uita-te daca ai ultimul update Java, sau daca ai Java instalat, poate ai omis asta. Incearca sa intri pe Java.com si sa iei ultimul setup, care iti va pune update-ul. Daca nu, incearca sa iei alt Minecraft: Ori iei alta versiune, de ex 1.7.2, pentru ca 1.7.4 e mult mai problematic si prost optimizat, sau iei Minecraft-ul de pe alt site. Succes!