| fello18 a întrebat:

Salut, cine stie cum pot lipii o subtitrare de film? adica sa o incorporez in el fara sa o mai trag cu mousu in film. Funda big grin

1 răspuns:
| victtor a răspuns:

Pai daca sunt facute intr-un anumit format apar singure fara sa le mai pui tu dar ce vrei tu sa faci e foarte greu, daca nu imposibil pentru cei care nu se pricep in domeniu, trebuie modificat filmul si format si multe mai bine o lasi balta si o pui tu ca nu te doare mana laughing cauta cu format compatibil sa si le ia singur