| o0DarKneSs0o a întrebat:

Salut, cine stie cum se fac acuma creditele pe IMVU, deoarece vreau sa-mi iau niste haine si nu am mai jucat de mult si nu mai stiu cum se fac creditele.

1 răspuns:
| Gîra_Cristian_1997 a răspuns:

De cand nu am mai vazut un jucator pe IMVU big grin. Deci sunt o multime de moduri. Deci sa incep :
1. Faci achievement, adica cand faci de exemplu prima camera, prima fotografie de profil iti da cate vreo 100 - 200 la amandoua. Deci la primele incercari la diferite.
2. Dupa 30 de zile te duci pe site la get credits, free credits si ar trebui sa-ti apara peer reviews sau ceva de genu si iti downloadezi pentru google sau mozila sa-ti faca automat chestia aia.
3. Faci survey, asta nici eu nu stiu cum sa fac.
4. Daily Login normal pentru primele 30 de zile.
5. Deci sa-ti zic dupa 30 de zile cel mai profitabil e peer reviews, faci pe zi 750 credits daca il lasi sa faca automat. Cauta pe net cum faceai automat ca usor gasesti.