| TMaryus a întrebat:

Salut cine stie un server privat mai ceva ca darknessmt2 care sa aiba cal militar din prima sa fie peste level 200 sa cresti foarte repede sa fie arme armuri care sa evolueze sa fie noi mobi noi mape in care sa cresti sa nu fie hamachi sa fie si international daca se poate daca nu asta e nu conteaza ce limba sa fie si de facut seturi mersi

Răspuns Câştigător
| raduraduu a răspuns:

Metinstar
lvl max 250
calul ti-l faci tu dar in 5 min il ai.

2 răspunsuri:
| TMaryus explică (pentru raduraduu):

Da-mi si siteul te rog

| raduraduu a răspuns (pentru TMaryus):

Http://www.metinstars.com/ vezi ca merge putin mai greu siteul nu stiu de ce.