| Mordofel a întrebat:

Salut cine stie un swichbot functional pentru Metin2Vamos sau macar un swichbot functional si sv pe care merge... Dau Funda pentru cel mai bun hack!

2 răspunsuri:
| AnonimWho a răspuns:

Am eu swichbot daca dai ceva itm pe Metin2Ro ti-l dau si tie si iti arat cum fuctioneaza prin TeamViewer... lasa msjwinking

| BossLike a răspuns:

Acest swictBot Este Un program Ce are AutoChanageBonus Asta este continutul lui Un Mic Link Download : http://www.mediafire.com/? 8etv8bauz6g4g99