| Adrian045 a întrebat:

cine stie vreun program bun de schimbat ip. am avut unul care era o poza cu o ceapa pe jumatate verde dar nu stiu cum se mai cheama! daca stiti cum se cheama sau stiti alt program datimil si mie! mersi! dau pamblica!

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

Se cheama Tor browser, si era ca un fel de firefox setat pe anonim

daca vrei sa schimbi IP-ul decat in browser foloseste plugin-ul Hola

daca vrei sa schimbi IP-ul in general foloseste Hotspot shield.