| VicTy a întrebat:

Salut, cine stie vreun site pe care pti Downoalda GTA V : Gratis, fara virusi si convenabil. Pentru calculator! PS: fundita :*

Răspuns Câştigător
| mickeyMT a răspuns:

GTA V NU s-a lansat pentru pc! A aparut doar pentru console (xbox si ps3).
Ca sa te convingi: Intra pe amazon.com (cel mai mare magazin online din lume) si cauta acolo GTA V pentru pc. Nu o sa-l gasesti, de ce?, pentru ca nu s-a lansat pe pc(repet).
uite si link: http://www. amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_1/179-9125844-9662056? url=search-alias%3Daps&field-keywords=GTA%20V

Altul: cauta si pe eMAG sau ebay, si ai sa vezi acelasi rezultat.

Bai, nu va mai luati dupa tot ce se aude. Treaba cum ca jocul a aparut pe pc e total falsa, iar altii care sunt destepti profita de asta ca sa fure la modul grav.

Data oficiala de lansare pentru pc nu se stie. Este de asteptat ca undeva la inceputul anului 2014 sa apara.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat