| StarKIonutZ a întrebat:

Cine vrea sa se apuce de League of Legends? Sa jucam impreuna? Este un joc interesant! Pentru cei ce vor sa jucam si nu au cont(facetiva aici: http://signup.leagueoflegends.com/? ref=516aa1897f2ee385522021 ) Lasati numele vostru si eu va adaug la prieteni si jucam!
Multuesc!

3 răspunsuri:
| StarKIonutZ explică:

Copiati cu tot cu numere!

| StarKIonutZ explică:

Eu sunt pe N-E big grin dar te adaug
big grin

| RoberTCr90 a răspuns:

Salut eu joc League of Legends, am cont de 30 pe West si mai am vreo 4-5 conturi de 5-10-15 lvl pe NE si pe WEST daca vrei sa jucam add me la skype creta.robert sau pe lol Robiii13 pe West