| criskiss50 a întrebat:

Salut cititorule.am o intrebare..cand pornesc jocul gratis "Ghost Recon Online" se restarteaza calculatorul singur.De ce? Rulez fara nici o problema Prince Of Persia TFS...iar cu Assassins Creed Revelations ruleaza mai greu dar se poate juca.

1 răspuns:
| dariuseca a răspuns:

Salut nu am aflat de jocul ghost recon online, dar jocul nu iti merge findca nu ai calculatorul bun sau e prea slab. Si prince si assassin, aceste jocuri au lag findca cum am spus, ai calculatorul slab ca la calculatorul meu merge orice joc fara lag findca il am mai bun.
FUNDA?