| Takeen a întrebat:

Salut,cred ca nu sunt singuru care are cod cs1.6 il folosesc doar pentru cei care au si ei cod si folosesc aiurea, dar vreau sa va spun daca si voua va face figuri adica...intru prima oara pe cs iar a doua oara cand intru dau sa aleg de pe tastatura 1 Terrorist si 2 Counter-terrorist si nu imi da voie are virus codu yamh? sau badboy, sau daca puteti sa imi dati un cod bun care are wall si speed sau separat fara virus dau funda!

2 răspunsuri:
| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Cdhach, da in optiuni keyboard si use deflauts dupa ce ai bagat badboy sa ezi daca merge

| Takeen explică:

Da-mi id de mess sa imi explici.