| Manelele9 a întrebat:

Cu ceva timp in urma mi-am descarcat AppCake! Mi-am downloadat jocul :Gangsar Rio - City of saints aproximativ 850mb. Mi s-a descarcat dar cand am dat install a inceput sa se instaleze dar dupa un timp mi-a aparut reinstall dar totusi se vedea si acea pictograma ca se incarca / instaleaza! Niste sfaturi va rog

1 răspuns:
| AndreMihai a răspuns:

Depinde pentru ce dispozitiv daca e compatibil cu telefonul/tableta sau pe ce vrei sa iei.eu folosesc Download Everything Pro intra pe internet si ia-l