| Zabaleste a întrebat:

Cum as putea sa fac pe laptop ca jocul Spider-Man Web Of Shadows sa se miste mai bine mai fara intreruperi

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Setezi tot jocul la low, o rezolutie mai mica, inchizi toate procesele care nu sunt obligatorii pentru windows gen: antivirus, mess, tor rent, bla bla, setezi placa video pe performance(daca se poate) si nu pe visual.
aia fiind metoda nr 1. free

metoda nr.2 e mult mai simpla dar costisitoare, ia-ti o placa mai buna si niste rami in plus.

3 răspunsuri:
| Sovieticul a răspuns:

Incearca sa opresti restul programelor (opreste mess-ul.etc.),si mai poti incerca sa te duci in TaskManager (CTRL+ALT+DEL) La categoria Procese si sa opresti ceea ce nu ai nevoie! Funda!

| Zabaleste explică:

Nu stiu amandoua raspunsuri sunt bune deci... nu stiu la cine sa dau funda

| Zabaleste explică:

Sovieticul Scuze dar speeder are mai multe metode si CHIAR M-AU AJUTAT