| aura_1366 a întrebat:

Salut.cum fac poze cu webu daca am windows 7? adica nu gasesc webu in pc... unde trebuie sa dau in pc...ca sa gasesc webu si sa pot face poze cu elbig grin dau funda si vot primului raspuns bun

1 răspuns:
| comansorin a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverul web-ului si apoi intri in programul webului si dai la propreties si photo! dar fi atenta pe cutia webului trebuie sa scrie compatible with windows xp windows vista and windows7 ca daca nu scrie asa poti sa-l arunci s-au sa schimbi windowsul calculatorului! ok? te-am ajutat? FUNTA!