| Hassel a întrebat:

SaluthappyCum imi modific adresa de mail de pe contul de youtube?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

YOUTUBE - Schimbare adresa EMAIL - Logheaza-te pe Youtube si da clik pe numele tau (dreapta sus)->apoi clik pe ''Cont'' ->in noua pagina deschisa da clik pe ''Optiuni pentru e-mail'' ->si pe primul rand ai :
Optiuni pentru e-mail
Adresa de e-mail
Adresa de e-mail curenta: adresa ta @ ymail. com
V-ati conectat prin intermediul Google, prin urmare trebuie sa faceti clic ''aici''(''aici'' - este albastru) pentru a modifica adresa de e-mail Google.Deci da clik pe ''aici''->schimbi adresa email ->clik pe ''Salvare a adresei de email''... Enjoy!