| Flav1us27 a întrebat:

Salut, cum pot sa fac sa mearga mai bine Rocket League? Imi merge greu.

3 răspunsuri:
| TheCuriousMonkey a răspuns:

Încearcă să dai cerinţele la minimum şi să nu ai multe aplicaţii pornite în timp ce joci în rest nu ai ce să faci.

| Kizei a răspuns:

Da setarile pe low si incearca sa joci pe o rezolutie mai mica (preferabil 1280x720, 1360x768 sau 1366x768).
Ar fi de ajutor daca ne-ai da componentele tale sa vedem daca ai minimum la cerintele pentru joc.

| Iliescu_Adrian_Iulian_1995 a răspuns:

LowSpecGamer face tutoriale despre fps boost cauta videoclipul lui cu rocket league.