| Deji_Emanuel-Andrei_2001 a întrebat:

Cum pot sa îmi fac o adresa de mail care sa nu aiba extensia @yahoo.com/@gmail.com ci sa aiba o extensie cum vreau eu?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Pentru a-ti face o astfel de "extensie" trebuie ca tu sa-ti faci un server, sa iti creezi o firma de e-mail si multe alte complicatii de care nu cred ca vrei sa auzi.
Mai pe scurt, nu iti poti face unul.

| PainTech a răspuns:

Nu este nevoie (neaparat) de domeniu, dar in orice caz nu e free. https://iwantmyname.com/services/email-hosting/zoho-custom-domain