| valentin4067 a întrebat:

Salut, cum pot sa imi fac un cont de league of legends pbe? Sau e cineva care nu il mai foloseste? Pot sa dau la schimb un cont de lvl 10

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte greu sa faci rost de el. Un cont de lvl 10 nu merita pentru unu de PBE, mai ales ca e temporal pentru majoritatea.

| ItzRivenGod a răspuns:

Pentru a face rost de un cont PBE(public beta enviroment) trebuie sa fii jucator "vechi", sa ai un "cazier" curat ..etc.
Dar nu iti recomand pentru ca serverul se afla in California si o sa ai in jur de 250-500 ping indiferent ce internet ai.

| valentin4067 explică:

Are unul din voi cont?