| 1WizKhalifa a întrebat:

Cum pot sa scot servo directia la Euro Truck 2008? nu vreau ca volanu sa se intoarca dupa ce virez.

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Nu poti decat daca te joci cu volanul sau daca ai optiunea de virare din mouse. Asa e si pe Euro Truck Simulator 2 ( cel nou ). Daca nu ai volan, poti cauta sa vezi daca ai optiunea de virare din mouse dar nu cred ca este decat in Euro Truck Simulator 2, nu in cel vechi, cel pe care il ai tu. Sper ca te-am lamurit. Funda? ^^