| cr1571n3l a întrebat:

Salut, cunoaste cineva programul 3D Analyzer? Mi-am luat jocul The incredible hulk si nu imi merge pe placa mea video onboard, daca ar fi niste setari la 3d analyzer sa il pot juca, care ar fi alea? stie cineva ce setari sa ii fac sa pot sa il joc cu 3d analyzer?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Nu sunt setari care sa te lase sa rulezi un joc asa mare, jocul depaseste cu mult capacitatea placii video onboard. Sorry... nu cred ca asta e ceea ce vroiai sa auzi, dar stai calm ca poti lua la mana a 2 a o placa bunicica la doa 40-50 de lei care sa ruleze jocul asta si multe altele...BAFTA!