| DeyDey_Andrei_1992 a întrebat:

big grin Cum fac sa "traduc" un fisier VAULT ( este vorba de fisierul zp_bank_data cu extensie VAULT )? Mi-am facut un server de Counter Strike 1.6 Zombie si vreau sa modific ceva in fisierul respectiv dar nu imi scrie in romana, cred ca este in slovaca ( TLVn, asa incepe, iar restul nu ma lasa sa copiez. ). Ma poate ajuta cineva, cum pot sa dau sa fie scris in romana si nu slovaca? Va rog, dau funda!

1 răspuns:
| LuciWv a răspuns:

Pai,vrei sa traduci?
Ai 3 Variante:
1. Inveti slovaca
2. Pui pe cineva care site slovaca sa iti traduca
3. Dai pe google translator
Greu?
Nu
Sau, daca nu sti cum sa deschizi fisierul pentru al edita, site-ul asta te va ajuta http://www.reviversoft.com/file-extensions/vault
Are un soft special pentru fisierele. vault
Bafta