| Bogdan_Baciu_1992 a întrebat:

Salut vreau sa fac si eu o modificare in counter strike le-am facut pe toate dar pe asta chiar nu stiu sa o fac si am nevoie de ajutorul vostru.stiti cand va conectati pe server va sctie viata,armura,bani, gloante ei eu nu mai vreau sa fie clasc vreau sa modific sa scrie de exemplu segoe print nu arial sa fie albastru in loc de galben etc.Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| SuperCoolDude a răspuns:

Te referi aici la HUD, ale carui fisiere sunt in sprites. Exista un site : fpsbanana, dar a decedat din cate stiu. Poti cauta pe net, Cs 1.6 Hud si ai acolo ce vrei. Ai si programe care fac treaba, dar nu-mi aduc aminte. Spor la modificat!