| olyvyan a întrebat:

Vreau sa imi fac un server de metin2 pe hamachi, sa joc cu prietenii si am o problema...Am clientul GhostKil00Er. Pe net scrie ca este pe MC, dar in folder nu este nici un fisier MC.txt. Este redenumit fisierul respectiv? Sau ce sa fac? DAU FUNDA CUI MA AJUTA + GM PE SERVER DACA VREA!

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Buna olyvyan,
Am jucat mult timp acest joc, Metin2, poti sa iti spun ca nu duce niciunde.O sa pierzi mult timp pe care tu il puteai acorda devoltarii tale personale, socializarii, familiei.
Acum e cel mai bun moment sa te lasi de acest joc, o sa iti fie greu insa asta e.
STOP METIN2

| olyvyan explică (pentru NAdrian):

Nu sunt genul ala....adica mi-l fac sa joc eu cu prietenii, daca as vrea sa fac ceva de durata l-as hosta sau m-as apuca pe un oficial...

| IFlorin97 a răspuns:

Se mai numeste si serverinfo